Arsa Kur, Ülkemizin lokomotifi gayrimenkul sektöründe arsa yatırımları konusunda uzmanlaşmıştır. Arsa yatırımı geçmişten günümüze insanlarımız için yegane yatırım aracı olmuş, altın, döviz veya borsa yatırımlarına karşın oldukça güvenli bir yatırım olma halini korumaktadır. Arsa Kur olarak biz; ülkemizin gelişen lokasyonlarını takip eder, geleceğe yönelik kazanım öngörülerinde bulunur ve arsa yatırımcılarına sunarız.

ÇALIŞMA KÜLTÜRÜMÜZ

Satış projelerimizde geliştirdiğimiz öngörüler için bölgeye yapılan devlet ve özel sektör yatırımlarını inceler, imar oranlarını ve imar değişikliklerini araştırır, bölgenin son beş yıllık gelişimini analiz eder, turizm potansiyelini inceler ve bu sayede yatırımcılar için yatırım geri dönüşümlerini hesaplar ve şeffaf bir şekilde arsa yatırımcılarına sunarız.

Arsa Kur olarak çalışma prensibimiz yatırımcılara en şeffaf şekilde hizmet sunmaktır. Bütün projelerimizi analizler eşliğinde gerçek verilere dayalı olarak sunar, yatırımcılarımıza fayda maksimizasyonu sağlarız. Arsa Kur olarak biz; güven duygusunun değerini bilen, yüksek ahlaki değerler çerçevesinde çalışma misyonu ile hareket eden bir ekibiz.

Sahip olduğumuz ahlaki çalışma değerleri sayesinde, arsa özelinde geleceğin gayrimenkul yatırım merkezi olmayı vizyon edinmiş ve oluşturmuş olduğumuz yatırımcı güveni sayesinde bu hedefimize emin adımlarla ilerlemekteyiz.

NASIL ÇALIŞIRIZ ?

Bizler lokal proje bazlı gayrimenkul yatırımı üzerine faaliyet göstermekteyiz. Çalışma prensibimiz yatırımcılar için en uygun arsa yatırım fırsatlarını sunmaktır. Çalışma adımlarımız ise;

  • Ülkemizin gelişen bölgelerini inceler yatırım alanlarını belirleriz.
  • Belirlenen gayrimenkul yatırım alanlarında şehir planlamaları, imar oranları, geçmiş beş yıla dair gayrimenkul fiyat oranlarını analiz eder gelecek yıllar için bölgesel ihtiyaç ve yatırım geri dönüşümü oranlarını belirleriz.
  • Yatırım için ideal lokasyonları belirler ve parseller halinde sınıflandırırız.
  • Belirlenen bu noktaları gerekli pazarlama faaliyetleri ile yatırımcılarımıza duyurur ve talep toplarız.
  • Talepte bulunan yatırımcılarımıza gerek telefon gerek ise ziyaretler yapmak suretiyle ön bilgilendirmelerde bulunuruz.
  • İlgili yatırımcılar ile randevulaşmak suretiyle ofisimizde video sunumlarla desteklenmiş detaylı bilgilendirmelerde bulunuruz.
  • Bu bilgilendirmeler sonucunda tasarrufunu arsa yatırımına dönüştürmek isteyen kişilere haftanın belirli günler inde kendi aracımızla yatırıma konu olan lokasyona götürür, yatırım amacına göre ilgili parselleri gezdirir ve resmi işlemlerine başlarız.
  • Yatırımcıların kendisinden gerekli evrak ve bilgileri alır ilgili tapu müdürlüklerinde işlemleri başlatırız. Resmi işlemlerin her aşamasını yatırımcılarımızla paylaşır ve resmi işlemi tamamlarız.

NE KAZANIRSINIZ ?

Tasarruflarını yatırıma dönüştürmek isteyen kişilerin arsa yatırımındaki amaçlarına yönelik en doğru yatırım bölgesi tavsiyelerinde bulunarak maksimum memnuniyet sağlarız. Arsa yatırımı yapmaktaki amacı ileriye dönük ikamet olan kişiler için bölge şehir planlamaları dikkate alınarak hem merkezi noktalara yakın hem de huzur bulacağı en ideal ikamet noktaları belirlenir.

Arsa yatırımını kısa ve uzun vadeli gayrimenkul yatırımı olarak gerçekleştirmek isteyen yatırımcı gerçek ve tüzel kişilere, yatırım için ayırmış olduğu bütçe ve amaçladıkları geri dönüşüm süreleri dikkate alınarak en ideal lokasyon ve M2 aralıkları gerçekleştirmiş olduğumuz inceleme ve analizler eşliğinde sunulur.

Ticari yatırım amacıyla arsa yatırımında bulunmak isteyen yatırımcı gerçek ve tüzel kişiler için bölgenin ticari varlığı, yapılan devlet ve özel teşebbüsler sayesinde satışa konu olan bölge için ileride doğacak olan ticari sektörler, turizm varlığı ve yatırımlarına paralel olarak bölgede ihtiyaç hasıl olacak ticari alanlar ve bu alanlar için en merkezi noktalar yapmış olduğumuz analizler eşliğinde sunulur