Emlak Konut; Ataşehir, Başakşehir ve Kartal’daki Arsalarını Satışa Çıkardı

Emlak Konut GYO, İstanbul Başakşehir, Ataşehir ve Kartal ilçelerinde bulunan arsalarını 7 Ocak’ta yapacağı açık artırma ile satışa çıkardı.

6 Ocak tarihine kadar başvuru yapılabilen açık artırma için başvuru prosedürü 4 adımda ilerliyor.

1. Adım

İsteklilerin, Geçici Teminat Bedellerini, nakit ya da teminat mektubu şeklinde vermeleri gerekmektedir. (Bilgi: Madde:12)

2. Adım

İstekliler, Geçici Teminat Mektuplarını (teminat nakit ise dekontlarını) ve Madde:11’de belirtilen diğer evraklarını Emlak Konut Genel Merkezine (Barbaros Mah. Mor Sümbül Sok. No:7/2 B (BatıAtaşehir) Ataşehir/İSTANBUL) teslim etmeleri gerekmektedir.

3. Adım

Evrakların eksiksiz teslim edilmesi ve istekli tarafından Açık Artırmaya Katılım ve Yüklenim Belgesinin imzalanması durumunda, Şirketimiz yetkilileri İstekliye İhale Bayrağını teslim edecektir. Buraya kadar izlenecek tüm adımların en geç 06/01/2020 tarihi saat 17:00’a kadar yerine getirilmesi gerekmektedir.

4. Adım

İstekliler, İhalenin yapılacağı 07/01/2020 tarihi saat 15:00’da Emlak Konut Genel Merkezinde (Barbaros Mah. Mor Sümbül Sok. No:7/2B (Batı Ataşehir) Ataşehir/İSTANBUL) adresinde, yanlarında ihale bayrakları, kimlik asılları, şirket ise imza sirküleri ve şirket kaşeleri ile birlikte hazır bulunmaları gerekmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir